Azijos studijos Lietuvoje

Kauno ir Japonijos draugystės parko sodinimo ceremonija

Data ir laikas: 2018-09-08 14:00 - 2018-09-08 16:00

Renginio vieta: Nemono sala, Kaunas

Šeštadienį įvyks bene svarbiausias Sugiharos savaitės renginys, kuomet Kauno draugystę su Japonija įprasminsime Nemuno saloje pasodindami japoniškų vyšnaičių parką. Labai tikimės kad už keleto pavasarių jau galėsime džiaugtis sakurų žiedais.

Pozityvios energijos ceremonijai padovanos Kauno šokio teatras „Aura“ ir japoniškų būgnų kolektyvas „Waon“.

Šio parko sodinimas – Sakurų asociacijos (Japonija) pasiūlyta iniciatyva, ir asociacijos nariai šiam tikslui dovanoja net 30 medelių. Kitus medelius kauniečiams dovanoja mūsų partneriai Japonijoje: Gifu prefektūra, Yaotsu miestelis, Tsuruga, Izumiotsu, Tono, Toyohashi, Ichinoseki miestai, Vasedos universitetas bei Lietuvos garbės konsulai Fukujamoje bei Gifu. Nemaža dalis rėmėjų šia proga iš Japonijos į Kauną atvyksta ir patys. Prie parko prisideda ir Kauno organizacijos: UAB “Autotoja”, UAB “Imlitex”, UAB “Vičiūnų grupė”, HOF Hotel, “Žalgirio” arena, Salonas “Jaukūs namai”, Verslo moterų tinklas, Aleksoto bendruomenė, Vytauto Didžiojo universitetas ir kiti.

Į renginį kviečiame atsinešti krepšius su užkandžiais ir paklotais, nes po oficialios ceremonijos galėsite pasimėgauti pirmuoju parko pikniku (jei tik oras leis).

Iki susitikimo prie sakurų Kaune!

Vieta: Nemuno sala, erdvė tarp dviejų tiltų.
Įėjimas: nemokamas.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/231712470843401/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top