Azijos studijos Lietuvoje

Data ir laikas: 2019-03-06 14:30 - 2019-03-06 17:40

Renginio vieta: VDU Didžioji salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas

VDU Azijos savaitės Judesio dieną mūsų lauks trys pasirodymai su dirbtuvėmis, kurių metu galėsite daugiau sužinoti apie kovs menus bei išbandyti savo jėgas patys.

Renginio programa:
14:30 – 15:30 Kinijos kovos menų pasirodymas ir dirbtuvės.
Kinijos kovos menas kung fu turi 131 skirtingą stilių ir praktikuojamas fizinės būklės, savikontrolės, disciplinos ir savigynos sumetimais. Konfucijaus instituto dėstytojai – Liang Wenming ir Dou Yachen supažindins su Čačiuan, Tai Či Čuan, Gongfu vėduokle ir Tai Či kardu.

15:35 – 16:35 Kuksando pasirodymas ir dirbtuvės.
Šio užsiėmimo metu galėsite išbandyti tūkstantmetę korėjiečių meditacijos, kūno lavinimo ir specialaus kvėpavimo sistemą, kuri ugdo ištvermę ir dvasinę žmogaus sveikatą. Svarbiausias Kuksando elementas yra kvėpavimas pasitelkiant apatinę pilvo dalį ir keičiant kūno poziciją. Toks kvėpavimas pripildo kūną gyvybiškai reikalingos energijos ir atliekant tam tikras pozas ši energija yra nukreipiama į skirtingas kūno vietas.

16:40 – 17:40 Japoniškas šokis ir dirbtuvės.
Ar Jums kada teko girdėti apie šokį, kurio galia ne tik išjudina niūriausius kūnus, bet ir pasveikina protėvių dvasias? Bon odori šokį mums pristatys specialiai iš Japonijos į Azijos savaitę atvykęs mikoši meistras Nobuya Miyata. Šis šokis – tai garantija į energijos ir gerų emocijų pripildytą dieną!

Organizatoriai: VDU Azijos studijų centras, studentų klubai „Hallyu“, „Hashi“ ir „Wu Wei“.

Renginio partneriai – Konfucijaus institutas, „Asitaski“, Japonijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos kuksando asociaija.

Kviečiame prisijungti! Visi renginiai vyks VDU Didžioji salė ir fojė, S. Daukanto g. 28.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/362242034363428/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top