Azijos studijos Lietuvoje

Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija ir pažintis su meditacija

Data ir laikas: 2019-06-25 19:00 - 2019-06-25 22:00

Renginio vieta: J. Basanavičiaus g. 29 a,Vilnius

Antradienio vakaras skirtas japoniškos arbatos ceremonijai – sencha ir matcha, pokalbiui apie rytų dvasinio tobulėjimo mokyklas – budizmą, daoizmą, čigongą, taip pat šių krypčių penkių elementų sistemą U-sin ir kaip ją galima pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Renginio pabaigoje trumpa meditacijos praktika.

Programa:

Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija. Ragausime tradicinę žalią arbatą, Japonijoje vadinama Sencha, parvežtą teisiai iš arbatos plantacijos Kyoto prefektūroje. Antroji arbata – Matcha. Daugeliui vis dar egzotiškas gėrimas, gaminamas iš tų pačių arbatos lapų, tačiau auginama šiek tiek kitaip, apdirbama taip pat kitokiais metodais, ir svarbiausia – šią arbatą geriame visą: matchą arbatą sudaro labai smulkiai granito girnomis malti arbatos lapeliai.

Antroje dalyje pokalbis apie rytų dvasinio kelio ir saviugdos tradicijas. Daugiausiai kalbėsime apie Džong Juan Čigongo ( Ciguno ) mokyklą, tačiau paliesime ir kitas tradicijas – Daoizmą, Budizmą. Trumpa jų istorija, ir kaip šios mokyklos yra praktikuojamos šiais laikais. Taip pat pakalbėsime ir apie U-sin penkių elementų sistemą, ir kaip ją pritaikyti kasdienybėje.

Pabaigai pažintis su meditacija ir energetinėmis praktikomis. Išbandysime keletą paprastų meditacijų, kurių poveikį dalyviai galės pajusti iškart.

Susitikimą ves Džong Juan Čigongo mokyklos instruktorius Šarūnas Kaniava. Šioje mokykloje praktikuojantis 7 metus, yra Meistro Siui Mintano asmeninis mokinys.

Vieta: J. Basanavičiaus g. 29a , III aukštas, 18 kab.
Laikas : Birželio 25 d., antradienį, pradžia 18.30 val.
Kaina: 8 Eur.
Registracija : s.kaniava@gmail.com; 8 620 41155 arba FB.
Daugiau apie Džong Juan Čigongą www.zyq.lt

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/345722446069750/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top