Azijos studijos Lietuvoje

Arbatos ceremonija su arbatos žinove Juyan Webster

Data ir laikas: 2018-10-29 17:30 - 2018-10-29 20:00

Renginio vieta: Vyno klubas, Stumbrų g. 15, Vilnius

Atraskite Kinijos arbatos pasaulį. Išmokite apie arbatos kultūros ir jos naudą sveikatai. Ši patirtis padės jums susipažinti su Kinijos arbatos įvairove: sužinosite apie skirtingas arbatos rūšis, jos kilmę ir gamybos technologijas, taip pat apie unikalius aplinkos faktorius, darančius įtaką įvairiems kinų arbatos aromatams.

Ceremonijos metu arbatos žinovė Juyan Webster išmokys pasigaminti šį gėrimą tradiciniu gonfu arbatos ceremonijos metodu. Šis būdas yra skirtas išreikšti geriausias arbatos savybes, padedantis atsipalaiduoti arbatos ceremonijos dalyviams.

Valandos trukmės raminančios arbatos ceremonijos metu ragausite šias arbatas: „Silver Needle White Tea“, „Phoenix Dan Cong Oolong Tea“ ir „Puer Tea“.

Juyan Webster yra „The Chinese Tea Company“ įkūrėja bei arbatos specialistė. Juyan gimė ir užaugo Džedziange, vienoje svarbiausių Kinijos arbatos provincijų. Nuo mažens ji padėdavo šeimai rinkti arbatžoles ir užaugo arbatos kultūros apsuptyje. Dėl šios priežasties Juyan išsiugdė aistrą šiam gėrimui ir dalinasi savo žiniomis bei patirtimi su aplinkiniais. Juyan dėsto Jungtinės Karalystės Arbatos akademijoje. Ši akademija yra vienintelis mokykla JK, siūlantis profesionalią ir sertifikuotą arbatos mokslų programą.

„The Chinese Tea Company“ kompanija savo darbą pradėjo, kuomet Juyan Webster draugams ir pažįstamiems atgabendavo arbatos iš Kinijos. Kasmet kompanijos atstovai keliauja į arbatos regionus Kinijoje. „The Chinese Tea Company“ dirba tiesiogiai su arbatos augintojais tam, kad užtikrintų geriausią arbatos pasirinkimą. Rankų darbas padeda trapius arbatos lapelius paruošti taip, kad jie būtų kuo mažiau pažeisti. Išskirtiniai santykiai ir asmeniniai ryšiai su arbatos augintojais garantuoja naujausią informaciją apie kiekvieną arbatos derlių bei efektyviausias gaminimo technologijas.

Vietų skaičius ribotas (dvi sesijos po 15 asmenų).
Laikas: 17:30 ir 19:00
Registracija: egle@vynoklubas.lt arba 8 655 40970.

Nuoroda internete: https://www.facebook.com/events/2162790620658967/

Projekto iniciatoriai: Japan foundation VDU
Top